У ГПУ пояснили, які саме злочини інкримінують Мосійчуку

17 Вересня 2015, 21:42

Народному депутату від Радикальної партії Ігорю Мосійчуку інкримінують 5 статей кримінального кодексу. Про це інформує прес-служба Генеральної прокуратури України.

«І. Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 2, 3 ст. 296 (хуліганство), ч. 1, 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок), ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 1, 2 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного) КК України», – йдеться у повідомленні.

У ГПУ нагадують, що під час звернення до народних депутатів у парламенті щодо підтримання вказаного подання Віктор Шокін наголосив, що під час розслідування кримінального провадження за фактом вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів народним депутатом України були проведені слідчо-розшукові дії. Він також звернув увагу на те, що всі докази у кримінальному провадженні зібрані з дотриманням норм КПК.

Як відомо, СБУ затримала «радикала» Мосійчука, після того як Верховна Рада проголосувала за надання згоди на його затримання та арешт.