У ГПУ пояснили, чому вирішили змінити підозру Бубенчику

5 Квітня 2018, 12:00

Заступник генерального прокурора Анжела Стрижевська повідомила, що підозра активісту Майдану Івану Бубенчику була недостатньо обґрунтованою. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

"Вивчивши матеріали кримінального провадження, я дійшла до висновку, що кваліфікація, яка була призначена в попередній підозрі, на думку Генеральної прокуратури, не є достатньо обґрунтованою", – заявила вона.

 

Водночас Стрижевська відмовилася коментувати, про що йдеться в новій підозрі.  

 

Як повідомлялося, 5 квітня Генеральна прокуратура відкликала клопотання про обрання запобіжного заходу активісту Майдану Івану Бубенчику через необхідність зміни підозри. 

 

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що працівники департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка неправильно кваліфікувало дії активіста Майдану, тому прийняв рішення про зміну групи прокурорів, яку очолить мій заступник Анжела Стрижевська.

 

Нагадаємо, 3 квітня було затримано та вручено підозру учаснику Революції гідності Івану Бубенчику, який підозрюється у причетності до вбивства співробітників спецпідрозділу Міністерства Внутрішніх Справ “Беркут” на Майдані.