У ГПУ пояснили, чому підозрюваний у вбивстві Гандзюк вийшов з-під домашнього арешту

30 Липня 2019, 09:46

Фігурант розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк Ігор Павловський не порушив умов запобіжного заходу, відвідавши футбольний матч, оскільки термін його домашнього арешту завершився. Про це у понеділок, 29 липня, повідомив речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

 

За його словами, прокурори після того, як термін запобіжного заходу Павловському закінчився, не стали подавати клопотання про продовження дії домашнього арешту через стан здоров’я фігуранта справи. 

 

Тому під час відвідування футбольного матчу в Одесі, де помітили Павловського, він не порушував умов запобіжного заходу, уточнили в ГПУ. 

 

Раніше активісти повідомили, що підозрюваний в організації вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк Ігор Павловський порушив домашній арешт і поїхав на футбольний матч в Одесу.

 

Нагадаємо, що Павловському пом'якшили підозру і відпустили під домашній арешт.

 

Як повідомлялося, громадська активістка та радниця мера Херсона Катерина Гандзюк померла 4 листопада.  За попередньою інформацією, причиною смерті активістки став обрив тромбу. Своєю чергою, поліція перекваліфікувала кримінальну справу, за якою розслідується напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк, на статтю "закінчене вбивство" Кримінального кодексу України. Однак уже 5 листопада у МВС заявили, що поліція виконала всі необхідні слідчі дії у рамках своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України. 

 

5 листопада активісти повідомили, що Гандзюк померла в результаті поліорганної недостатності, яка розвинулися внаслідок хімічних опіків 30-39% тіла.