У Горлівці терористи погрожують підірвати хімічний завод Фірташа

28 Липня 2014, 11:17

«Все великотоннажне виробництво, що включає в себе синтез і переробку аміаку, зупинили 8 травня 2014 року після загострення ситуації в регіоні. На підприємстві немає запасів аміаку та інших вибухонебезпечних речовин. Тому можливі вибухи на території підприємства можуть зруйнувати виробничі цехи, але не призведуть до хімічної аварії з тяжкими наслідками», – додали в прес-службі.

Раніше генерал-полковник запасу Володимир Рубан заявив, що після зникнення ватажків горлівських терористів Ігоря Гіркіна («Стрєлка») та Ігоря Бєзлєра («Бєса») «влада» у Горлівці перейшла до командира бойовиків на прізвисько «Боцман». Терорист погрожував підірвати місцевий завод «Стирол», якщо українська армія продовжить наступальну операцію.

«Сьогодні українська армія перейшла в наступ у районі Горлівки, обстрілюючи позиції терористів, в тому числі із «Градів» і гармат. Це призвело до того, що в місті почалася паніка, оскільки місцеві жителі не були готові до такої ситуації. Найнебезпечніше, що «Боцман» погрожує підірвати горлівський «Стирол», а також інші небезпечні виробництва, якщо українська армія не припинить обстрілювати позиції бойовиків», – зазначив Рубан.

Нагадаємо, сили антитерористичної операції продовжують наступальні дії у районі міста Горлівка.

Як повідомлялося, раніше терористи погрожували розстріляти заручників та підірвати хімічні заводи у Горлівці.