У Горлівці снаряди влучили в колонію: двоє загиблих, троє поранених

22 Липня 2014, 16:44

Як зазначають у прес-службі, подія сталася 21 липня близько 23:30. Двоє засуджених отримали поранення не сумісні з життям, від яких загинули.

«Черговий помічник начальника установи отримав осколкове поранення лівої ноги, а двоє засуджених отримали чисельні осколкові поранення. Засуджених госпіталізовано до лікувальних закладів м. Горлівки, де їм надають кваліфіковану медичну допомогу», – йдеться у повідомленні.

Крім того, в результаті вибухів частково пошкоджені будівлі установи, вікна, дах та обладнання, зруйновані 5 метрів основної огорожі, розбита спостережна вежа охорони. Вартовий вчасно залишив вежу, завдяки чому не постраждав.

У ДПтСУ запевнили, що адміністрація Мічурінської виправної колонії (№ 57) посилює охорону установи – на місці руйнування основної огорожі виставили додатковий пост та проводять ремонтні роботи.

Наразі Мічурінська виправна колонія (№ 57) продуктами харчування та питною водою забезпечена. Стан оперативної обстановки в установі стабільний та керований. Засудженим надають необхідну психологічну допомогу.

Нагадаємо, раніше у Горлівці  бойовики замінували автомобільний міст та мости біля 5-ї шахти. 

Як відомо, тюремники не виключають евакуації засуджених з колоній у зоні АТО.