У Гепрокуратурі прокоментували інформацію щодо прослуховування главреда “Схем”

4 Вересня 2018, 19:25

В Генеральній прокуратурі повідомили, що не втручатимуться у професійну діяльність та особисте життя головного редактора програми розслідувань "Схеми" Наталії Седлецької, до телефону якої ГПУ отримала доступ рішенням суду. Про це написав прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко у Facebook у вівторок, 4 вересня.

 

"Судом дозволено провести дослідження матеріалів оператора телекомунікацій за період в 17 місяців. Це обумовлено необхідністю встановлення часу, дати та місця (геолокації) ймовірного розголосу даних з обмеженим доступом керівником НАБУ в рамках кримінального провадження за ч.2 ст.163, ч.1 ст.182, ч.1 ст. 328, ч 2.ст.387 КК України", – зазначив Лисенко.

 

У Генпрокуратурі наголосили, що "цей період починається з моменту припинення негласних заходів відносно цивільної дружини прокурора Кулика Ірини Німець до дати реєстрації кримінального провадження, в рамках якого досліджуються ці обставини".

 

"Особа, відносно якої прийнято рішення судом (Седлецька –ред.), виступає разом з іншими громадянами в якості можливого свідка", – повідомив Лисенко.

 

"Документи з інформацією оператора телекомунікацій, до яких надано доступ судом, не включатиме змісту розмов, контенту SMS та MMS", – наголосив він.

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Печерський районний суд Києва на вимогу Генеральної прокуратури надав доступ до інформації з телефону журналістки та головного редактора програми розслідувань «Схеми» Наталії Седлецької протягом 17 місяців.