У Генштабі ЗСУ заявили про ймовірність російських диверсій та саботажу поблизу передової на Донбасі

6 Березня 2019, 11:40

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що Росія, у зв'язку з передвиборчим періодом в Україні, може влаштовувати диверсії та саботаж поблизу передової на Донбасі та у глибокому тилу. Про це у середу, 6 жовтня, Муженко сказав на зустрічі з акредитованими в Україні представниками військово-дипломатичного корпусу, передає кореспондент Тижня.

 

Начальник Генштабу зазначив, що період так званої "передвиборної турбулентності", в якому наразі перебуває Україна, використовується Російською Федерацією для проведення комплексу спеціальних операцій для підриву оборонного потенціалу країни.

 

Зокрема, Муженко повідомив про активізацію противника в інформаційному просторі, де шляхом серії інформаційних та психологічних операцій він намагається вплинути на особовий склад.

 

"Паралельно ми не виключаємо можливості проведення окремих акцій прямої дії у формі диверсій та саботажу поблизу передової та навіть у глибокому тилу", – наголосив він.

 

За словами Муженка, у ЗСУ вживаються заходи з недопущення подібних сценаріїв.

 

«Водночас ми розраховуємо на професійність вітчизняних спецслужб, Національної поліції, а також на патріотизм наших громадян», – додав начальник Генштабу. 

 

Крім того, начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що Росія завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом з військовими частинами спецпризначення становитимуть основу сил для вторгнення. 

читати ще

показати ще
97