У Генштабі відреагували на дії Росії з перевірки боєготовності військ біля українського кордону

8 Лютого 2016, 13:57

У Генеральному штабі Збройних Сил України обіцяють реагувати на можливі загрози, які можуть виникнути через перевірки боєготовності військ біля кордону з Україною. Про це на брифінгу заявив начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко.

"Дійсно, сьогодні у нас була інформація про те, що вранці був приведений ряд частин 4-ї армії військово-космічних сил РФ у вищі ступені бойової готовності. Разом з тим були проведені ряд частин сухопутних військ Чорноморського флоту. Ми відповідно відреагували", – сказав він.

Муженко додав, що перевірка бойової готовності за заявою РФ пов'язана з підготовкою до навчань, які плануються на літо поточного року.

"Хоча це не знімає з нас відповідальності щодо реагування на ті загрози, які можуть виникнути, у тому числі з відповідними можливими перевірками бойової готовності військ РФ, які знаходяться на східних або поблизу східних кордонів України", – резюмував Муженко.

Як повідомлялося, 8 лютого РФ почала раптову перевірку боєздатності у військах Південного військового округу і окремих з'єднаннях Повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації.