У Генштабі назвали кількість строковиків, призваних до ЗСУ навесні

2 Червня 2016, 17:59

Під час весняного призову до лав Збройних сил набрали понад 8 тисяч стороковиків. Про це повідомили у прес-службі Генштабу ЗСУ на сторінці у мережі Facebook.

«Під час весняного призову до нашого війська призвано понад 8 тисяч строковиків, і ми пропонуємо кращим з них стати професіоналами – захисниками Вітчизни», – йдпеться у тексті.

«Відповідно до рішення керівництва держави та оборонного відомства, військовослужбовці строкової служби не залучаються до виконання завдань в АТО, вони призначені для заміни військовослужбовців за контрактом у виконанні завдань забезпечення життєдіяльності в пунктах постійної дислокації військових частин, завдань охорони, тилового та технічного забезпечення», – додали у повідомленні.

Окрім того, строковики, мобілізовані та вже звільнені мобілізовані, які вислужили не менше 11 місяців мають право на продовжити службу за новим контрактом (на 6 місяців або інші види контракту). Повідомляється, що такий вид контракту уклали вже понад 3 тисячі осіб, серед строковиків контракти уклали 1,7 тисяч.

Як повідомлялося, весняний призов на строкову службу розпочався у травні та триматиме до 30 червня.