У Генштабі назвали кількість російських військових на окупованих територіях України

7 Липня 2017, 16:19
Кількість військовослужбовців збройних сил РФ, які перебувають на окупованих територіях України, на сьогодні перевищує 30 тисяч осіб. Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко на спільному засіданні Воєнно-наукової ради ЗСУ та Національної академії наук у п'ятницю, 7 липня.

"За даними військової розвідки, на даний час це угруповання налічує більше 30 тисяч військовослужбовців, включаючи компоненту, яка розгорнута в Криму", – сказав Муженко.

Він також зазначив, що управління військовими угрупованнями на окупованих територіях Донбасу здійснюється командуванням РФ.

"На теперішній час на окупованих територіях Донецької у Луганської областей створені і розгорнуті 1 та 2 армійські корпуси чисельністю понад 30 тис. осіб, управління якими здійснюється новоствореною 8 загальновійськовою армією Південного військового округу Російської Федерації", – зазначив начальник Генштабу.

За його словами, досі залишається велика загроза розгортання РФ повномасштабних військових дій.

"Головна загроза – це мілітаризація Російською Федерацією тимчасово окупованої території Донецької і Луганської областей шляхом розгортання повноцінних військових угруповань", – наголосив він.

Муженко додав, що на потреби цих військових угруповань Російська Федерація щомісяця постачає 5 тис. тонн пального та 500 тис. боєприпасів.