Фінансисти пообіцяли, що надалі утримаються від "конкурентної девальвації валют" та підтвердили прихильність до ринкового формування валютних курсів.
"Ми визнаємо, що надмірна волатильність фінансових потоків і безладна динаміка обмінних курсів мають негативні наслідки для економічної та фінансової стабільності. Ми утримаємося від конкурентної девальвації валют. Ми не будемо орієнтувати наші обмінні курси з метою конкуренції, будемо утримуватися від усіх форм протекціонізму і збережемо наші ринки відкритими. Ми підтверджуємо свою прихильність до швидшого руху в напрямку ринкових систем обмінних курсів і гнучкого обмінного курсу, які відображали б фундаментальні економічні показники, дозволяли уникати постійної незбалансованості обмінних курсів ", – йдеться в комюніке фінансової G20.
Також фінансова G20 попередила, що незважаючи на деяке поліпшення завдяки "важливим політичним заходам у Європі, США, Японії та стійкості китайської економіки", темпи зростання світової економіки залишаються дуже слабкими, а також закликала "докладати зусиль щодо зміцнення економічного і валютного союзу єврозони".
Підсумкове комюніке фінансової G20 містить близько десяти заходів, пов'язаних з посиленням регулювання фінансового сектора, таких як якнайшвидше впровадження банківських стандартів "Базель III", реформа ринку похідних фінансових інструментів і робота щодо створення системи глобального Ідентифікатора юридичних осіб
Крім того, фінансова G20 підтвердила свою готовність посилити нагляд і регулювання тіньового банківського сектора (посередницька діяльність фінансових інститутів, які не є банками, таких як хеджеві фонди) і очікує рекомендацій від робочої групи з питань контролю та регулювання даного сектора до саміту лідерів "двадцятки".
Фінансова G20 також прийняла рішення визначитися з формулою і розподілом квот у МВФ до кінця 2013 року.
Читайте також The Economist: Показники світової економіки покращуються, але не настільки, як здається декому з інвесторів