У ФСБ РФ заявили про затримання українського шпигуна-таксиста

12 Листопада 2018, 16:14

Громадянин України Юрій Пермяков затриманий на території Краснодарського краю Росії за підозрою у шпигунстві. Про це повідомляє російський Інтерфакс в понеділок прес-службу УФСБ у понеділок, 12 листопада.

 

У ФСБ стверджують, що чоловіка нібито завербував працівник регіонального управління СБУ на підконтрольній Києву частині Луганської області.

 

"Метою вербування було отримання українською спецслужбою інформації про пересування військової техніки на території Півдня Росії", – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що Пермяков начебто працював таксистом і постійно відвідував Росію. Про поставлених завданнях зі збору інформації про переміщення військ, озброєних силах і стратегічні підприємства громадянин України розповів після затримання. Наразі в'їзд на територію РФ Пермякову заборонений. Відповідно до законодавства, особа, яка повідомила органам безпеки про своє вербування іноземними спецслужбами, звільняється від кримінального переслідування за державну зраду або шпигунство.

 

Нагадаємо,12 жовтня працівники прикордонної служби ФСБ Росії  затримали двох громадян України, які здійснювали вилов риби на маломірному плавзасобі. 

 

Позначки: