У Франції націоналісти програли другий тур місцевих виборів – екзит-поли

13 Грудня 2015, 21:30

У Франції, де 13 грудня відбувся вирішальний другий тур рнегіональних виборів, оприлюднили результати екзит-полів. Про це повідомили в АР.

Результати опитувань агенцій Ipsos, Ifop, TNS-Sofres свідчать, що націоналісти програли в усіх 13 регіонах, хоча після першого туру лідирували у шести. У загальному заліку серед партій «Національний фронт» опустився на третє місце з першого, пропустивши вперед лідерів «Республіканську партію» Ніколя Саркозі та правлячу партію соціалістів, яка стала другою.

За інформацією журналістів, Ле Пен зробила найбільшу ставку на перемогу у двох регіонах – північному Нор – Па-де-Кале та південному Прованс – Альпи – Лазурний берег.

У першому регіоні висувалася сама Марін Ле Пен, яка отримала 42% голосів проти 57% її опонента Хавьєра Бертрана від республіканців. У другому регіоні висувалася племінниця лідера націоналістів Маріон Марешаль-Ле Пен, яка також програла опоненту від партії Саркозі, меру Ніцци Крістіану Естрозі – 45% проти 55%.

Як повідомлялося, після першого туру соціалісти заявили про відмову від участі у другому турі виборів у низці регіонів, де перемогли націоналісти.