У фіскальній службі під люстрацію потрапили 73 працівники

4 Листопада 2014, 17:33

З Державної фіскальної служби України в рамках виконання закону "Про очищення влади" було звільнено 73 співробітника. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС (Державної фіскальної служби).

"Зокрема, на підставі прямої норми законодавчого акта з ДФС звільнено 53 працівника, в тому числі 39 осіб начальницького складу центрального та обласних апаратів (включаючи 34 працівника підрозділів податкової міліції), 11 посадових осіб керівного складу податкових інспекцій (з них – 6 працівників податкової міліції), 3 осіб керівного складу митниць", – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що до набрання чинності закону "Про очищення влади" за власним бажанням звільнилися 20 посадових осіб, в тому числі 2 директори департаментів, керівник підрозділу податкової міліції центрального апарату і 17 співробітників податкової міліції центрального апарату та регіональних органів ГФС.

У прес-службі зазначили, що процес кадрового очищення в податкових і митних органах розпочався ще в березні 2014 року. Так, ще до прийняття закону про люстрацію з органів Міністерства доходів і зборів та Державної фіскальної служби України було звільнено понад 6,5 тис. посадових осіб.

Як відомо,  Яценюк ще в березні доручив ліквідувати податкову міліцію та створення на її базі служби фінансових розслідувань. 

Згодом у Кабміні запропонували ліквідувати податкову міліцію та створити цивільну службу фінансових розслідувань.