У Фінляндії втікачів з РФ поселили в центри для біженців, де мешкають українки з дітьми — Ilta Sanomat

4 Жовтня 2022, 15:18

Журналісти поговорили із українками, які живуть у центрах для біженців муніципалітету Сало. Одна з опитаних Євгенія каже, що хвилюється, коли треба йти на кухню, бо боїться конфронтації з росіянами. «Ми вийшли з пекла, а тепер це пекло тут», – прокоментувала цю ситуацію жінка.

Інша співрозмовниця журналістів Олена поскаржилася, що росіяни голосно слухають свої пропагандистські новини на телефонах. Олена також поскаржилася, що через голосну поведінку росіян її діти не можуть спати. До росіян, як повідомляє Ilta Sanomat, вже викликали патруль через порушення режиму тиші.

Пекка Нуутінен, керівник відділу прийому біженців міграційної служби, пояснив журналістам газети Ilta Sanomat, що у близько 40 центрах для біженців поселили як українців так і росіян. За останні два тижні росіяни подали понад 250 прохань про надання притулку.

За словами Нуутінена, міграційна служба Фінляндії прагне забезпечити, щоб росіян і українців у майбутньому не розміщували в одних і тих же центрах прийому для біженців.

96