У фігуранта справи “Веджіє Кашка” виявили онкологічне захворювання – адвокат

28 Жовтня 2019, 16:20

У кримськотатарського активіста, засудженого у "справі Веджіє Кашка", Асана Чапуха діагностували онкологічне захворювання. Про це 27 жовтня повідомив у коментарі адвокат Айдер Азаматов, передає Крим.Реалії.

 

За інформацією адвоката, Асан Чапух досі перебуває в орендованій квартирі, де йому визначений домашній арешт.

 

 

"На жаль, наші спроби змінити йому адресу перебування не були успішні. За час перебування в СІЗО і під домашнім арештом у мого підзахисного кардинально погіршився стан здоров'я. Він неодноразово лягав у лікарню, проходив обстеження і лікування і, як мені він сам повідомив, у нього діагностовано рак, онкологічне захворювання. Він уже пройшов три курси хіміотерапії і проходить зараз. Попереду ще стільки ж", – розповів адвокат.

 

Як повідомив Азаматов, раніше Асан Чапух скаржився на те, що перебування під домашнім арештом в орендованій квартирі не найкраще впливає на його здоров'я.

 

Нагадаємо, підконтрольний Російській Федерації Київський районний суд Сімферополя у середу, 17 квітня, виніс вирок фігурантам "справи Веджіє Кашка", обвинуваченим у вимаганні коштів. Як зазначається, Руслана Трубача, Бекіра Дегерменджі і Казима Аметова суд засудив до 3 років умовно, з випробувальним терміном 3 роки. Асану Чапуху суд призначив покарання у вигляді 3,5 років умовно, з випробувальним терміном 3 роки.

 

Згодом адвокат Айдер Азаматов повідомив, що Асан Чапух оформлює інвалідність.