"Я оскаржив рішення у адміністративному суді й у інстанціях міста Києва у зверненні до Попова (голови КМДА – Ред.)», – сказав Кулинич.
Екс-директор Київської фортеці зазначив, що у наказі, виданому 17 липня, йдеться про його звільнення "у зв'язку з неодноразовим порушенням трудової дисципліни, невиконанням доручень Головного управління культури".
"Хоча весь цей час вони регулярно нам підтверджували премію і тільки за тиждень до цього наказу вони винесли мені догану за те, що я не пустив на територію музею комісію з передачі башти в оренду", – додав він.
За його словами, наказ про його звільнення видано з порушенням закону, оскільки він у цей час хворів та й досі перебуває на лікарняному.
"Мене запросили в управління культури під іншим приводом, а вручили наказ про моє звільнення. Це незаконно ще тому, що я знаходжуся на лікарняному", – зазначив Кулинич.
Екс-директор Київської фортеці також просить президента Віктора Януковича особисто втрутитися в ситуацію, оскільки міська влада не виконує його доручення про передачу музею з комунальної у державну власність.
"Я звертаюся до Віктора Федоровича і прошу його особистого захисту. Все ж таки я немало зробив для міста і для слави України", – наголосив він.
Кулинич також повідомив, що Головне управління культури КМДА позбавило його квартири, яку виділив голова КМДА Олександр Попов, враховуючи його діяльність із захисту пам'яток історії.
"Я стояв у черзі, в комуналці, і мені було виділено квартиру. Цю квартиру у мене в ці дні відняли. Управління культури заявило, що у них немає можливості виділити мені квартиру. Це питання для мене болюче ще й тому, що у мене малі діти – доньці п'ять років, а сину – 10 місяців. В цьому був і певний шантаж… Тепер я залишився без роботи, без квартири і без зарплати, і мені, напевно, скоро не буде чим годувати своїх дітей", – додав екс-директор музею.
Як повідомлялось, директора Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» В'ячеслава Кулинина звільнили з посади 17 липня.
Нагадаємо, у квітні було звільнено з посади директора Національного художнього музею України Анатолія Мельника, який заявив, що з приміщень Кабінету Міністрів України зникли оргинілаи картин відомих українських художників, а замість них з’явилися копії.