У “Динамо” прокоментували інцидент, що стався під час матчу з “Челсі”

22 Жовтня 2015, 19:40

В офіційних протоколах матчу з лондонським "Челсі" не зафіксовані інциденти за участю вболівальників столичного клубу. Про це заявив президент київського "Динамо" Ігор Суркіс.

"Наскільки мені відомо, в офіційних протоколах матчу ніяких інцидентів зафіксовано не було. Делегат УЄФА був задоволений. Нехай компетентні органи розбираються. Природно, ми проти насильства і расизму на стадіоні. І останні матчі показали, що ми вміємо себе нормально поводити на стадіоні. Якщо є якісь недоліки, ми будемо працювати над їх усуненням", – сказав Суркіс, коментуючи інцидент з побиттям темношкірих уболівальників під час матчу Ліги чемпіонів "Динамо"-"Челсі".

За його словами, будь-яке покарання, навіть штраф, є неприємним.

"Але давайте не будемо забігати наперед і самі собі санкції малювати. Дочекаємося рішення компетентних органів. Адже йдеться не про масове явище, а про одиничний випадок", – відзначив Суркіс.

Нагадаємо, УЄФА почав розслідування через відео, на якому зафіксований напад групи уболівальників на декількох темношкірих глядачів прямо під час матчу Динамо-Челсі на трибунах "Олімпійського".

Справа розглядатиметься 27 жовтня.