У ДТЕК визнали, що звинувачений в участі у засіданні опупаційної комісії Кремля по Донбасу Смірнов є радником компанії

31 Березня 2016, 13:05

Андрєй Смірнов, якого німецьке видання Bild назвало одним з учасників засідань спеціальних комісій по контролю над окупованими територіями Донбасу у Москві від ДТЕК Ріната Ахметова, наразі не працює в Україні, але є радником з питань російських активів компанії. Про це повідомили у прес-службі ДТЕК на сторінці у мережі Facebook.

У компанії заявили, що раніше Смірнов перебував на посаді директора з вуглевидобування компанії, проте наразі пішов із неї.

«Андрєй Смірнов дійсно є колишнім директором з вуглевидобутку ДТЕК. Зараз він не працює в Україні і співпрацює в якості радника з керівником російського вугільного активу ДТЕК – АТ «Шахтоуправління «Обухівська», розташованого в Ростовській області РФ. Участь Андрєя Смірнова в будь-яких російських урядових зустрічах можливо в рамках роботи з Міненерго РФ, яке управляє вугільною галуззю. Буде також доречним зазначити, що співробітники ДТЕК залучаються в якості експертів в енергетичній сфері в рамках Мінського процесу. будь-які подробиці участі Андрєя Смірнова у будь-яких зустрічах або нарадах коректно уточнити безпосередньо у нього самого», – написали у ДТЕК.

Нагадаємо, у розслідуванні видання Bild стверджують, що фактичний контроль над окупованим Донбасомздійснюють п’ять російських міністерств. Там зазначається, що на засіданні спеціальної енергетичної окупаційної комісії брав участь представник ДТЕК. Згодом стало відомо, що йдеться про Смірнова.

У ДТЕК у відповідь на це заявили, що діють у рамках українського законодавства, однак у коментарі не спростували прямо факту участі.