У ДСНС повідомили, що локалізували пожежу в Чорнобильській зоні

6 Червня 2018, 19:34

Держана служба України з надзвичайних ситуацій у середу, 6 червня, повідомила, що пожежу в  Чорнобильській зоні локалізували на загальній площі близько 2 га. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

"Станом на 18.05 6 червня у зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення пожежа локалізована на загальній площі близько 2 га. Продовжуються заходи щодо повної ліквідації займання", – йдеться в повідомленні.

 

У ДСНС наголосили, що ситуація контрольована. Так, відкритого вогню немає, однак спостерігається тління двох осередків лісової підстилки, трави, повалених дерев та пеньків.

 

"До гасіння пожежі залучено 35 од. тех. та 150 чол., з них від ДСНС 22 од. тех. та 130 чол. Авіацією ДСНС з початку робіт здійснено 66 скидів (294 тонн) з них літаками АН-32П здійснено 27 скидів води (216 тонн), вертольотом Мі-8 здійснено 39 скидів води (78 тонн)", – зазначається в повідомленні.

 

Крім того, у відомстві додали, що радіаційний фон у містах Київ, Чорнобиль та на промисловому майданчику ЧАЕС перебуває у межах норми.

 

" У місті Києві радіаційний фон складає 13 мкР/год (безпечний рівень – до 30 мкР/год). У місті Чорнобиль радіаційний фон складає 31 мкР/год (безпечний рівень – до 50 мкР/год). На промисловому майданчику Чонобильської АЕС радіаційний фон складає 51,6 мкР/год (безпечний рівень – до 140 мкР/год)", – наголошується в повідомленні.

 

Нагадаємо, 5 червня в Чорнобильській зоні сталася лісова пожежа, вогонь розповсюдився на площу близько 10 гектарів.га.

 

Пізніше Глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін повідомив, що площа пожежі в Чорнобильській зоні зменшилася з 12 до 6 гектарів.