У Донецьку з’явилися листівки із закликом звільнити Януковича

9 Січня 2012, 15:27

«Стереотипне уявлення про Донбас, як про базове електоральне поле Віктора Януковича скоро відійде в минуле. Усі, хто ще сприймають президента за свого, роблять це скоріше за інерцією, не дивлячись на протести здорового глузду. Ми поставили за мету сприяти припиненню інерції, нагадавши землякам, що обіцяв кандидат у президенти Віктор Янукович. Прогнозовано виявилося, що програма Віктора Федоровича не варта навіть паперу, на якому надрукована», – заявляють організатори акції.

Вони відзначають, що «все те, що державне телебачення називає реформами, більше нагадує гру в наперстки».

«Єдина причина, чому наша країна все ще не є дев'ятим федеральним округом Російської Федерації полягає в тому, що Янукович підсвідомо розуміє, що сидіти в Донецькій області буде значно комфортніше, ніж на Магадані, а Ахметов, незважаючи на нерухомість в Лондоні, не хоче опинитися там на правах Березовського або Чичваркіна», – йдеться в заяві, поширеній в Донецьку.

«Ми могли б якось назватися. Пафосно:«Люди Донбасу», іронічно:«Donbass Homo Sapiens» або жартівливо:«Антиананасова ініціатива». Але це все тільки слова, що спрощують розуміння реальності. Ми ж проти спрощення. У нас і так максимально спрощений президент», – пояснюють вони.

«Єдина надія, яку ми плекаємо, полягає в тому, що коли Україна буде забивати цвяхи в політичну труну Януковича, перший з них буде забитий саме Донбасом», – зазначають організатори акції.

Нагадаємо, у Донецьку невідомі розклеїли листівки, що закликають до повалення влади і боротьби за майбутнє України.

Позначки: