Буткевич Богдан журналіст Тижня

У Донецьку відмовились порушити справу за фактом протидії журналістам у супермаркеті

Акценти
15 Листопада 2012, 20:56

Журналісти збираються оскаржувати  рішення про відомову порушити справу по статті 171 Кримінального кодексу – протидія журналістській діяльності, у  Генеральній прокуратурі.

Натомість, прокуратура Ленінського району Донецька порушила кримінальну справу за 2-ю частиною 125-ї статті КК  – умисне легке тілесне пошкодження, щодо побиття охоронцем супермаркету блогера Павла Колесника.

14 листопада Ленінський районний суд Донецька  засудив єдиного обвинуваченого охоронця Мамедова  до 150 годин громадських робіт. 

Судове засідання в купі з рішенням, яке ще з липня постійно переносилося через неявку обвинуваченого та його вимоги  присутності перекладача,  відбулося за один день  Суд прийняв рішененя про проведення засідання у спрощеному режимі слухання, тобто без опитування свідків – через те, що обвинувачений визнав свою провину і розкаявся.

Як стверджував адвокат підсудного, обвинувачений  кілька разів вибачився перед Колесником, хоча сам Павло категорично це спростовує. Він  також має намір подавати апеляцію на це рішення суду.

Нагадаємо,  прокуратура Ленінського району Донецька 3 лютого порушила кримінальну справу за фактом перешкоджання роботі журналістів у супермаркеті «Сокіл». Це сталося під час проведення акції «Україна без холопів», мета якої – захист прав споживачів. 

23 січня охорона торгівельного центру  побила чотирьох осіб: блогера Павла Колесника, громадського діяча Станіслава Федорчука, а також кореспондента «Українського тижня» Богдана Буткевича та фотокореспондента Андрія Ломакіна, який отримав струс мозку.

Читайте також:   Бєспрєдєл: у Донецьку перевірка якості продуктів закінчилась побиттям

94