У Донецьку УПЦ МП засудила мітинги з іконами

4 Квітня 2014, 19:22

Так, представник донецького патріархату ієрей Костянтин підкреслив, що церква засуджує так зване «політичне православ'я», тобто ставиться негативно до того, що політичні гасла іноді прикриваються православними постулатами.

«Митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон вважає, що якщо самі жителі Донбасу не захочуть, ніхто і ніщо ззовні не зможе змусити нас зруйнувати власний дім», – заявив .

Нагадаємо, що 30 березня у Донецьку учасники проросійського мітингу блокували 1,2,3 і 4 залізничні колії, в результаті чого на 20 хвилин було затримано рух поїзда «Львів-Маріуполь». У деяких учасників мітингу в руках були ікони.

У свою чергу губернатор області Сергій Тарута вважає пікет на вокзалі з іконами в руках цинізмом. «Найцинічніше, що вийшли бабусі з іконами, які, прикриваючись Богом, порушили закон», – резюмував Губернатор.

Як повідомлялось, українська православна церква Московського патріархату звернулася до президента Росії Владіміра Путіна з проханням завадити розколу України. 

Нагадаємо, у лютому керівник прес-служби, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП протоієрей Георгій (Коваленко) закликав громадян Російської Федерації не називати українців "фашистами", "бендерівцями", "нацистами" і "націоналістами".

 

Позначки: