У Донецьку угруповання терористів поповнюють контрактниками з РФ – Тимчук

12 Грудня 2014, 09:03

У північних районах Донецька зафіксували тактичну групу російсько-терористичних військ, яка раніше брала участь в боях в районі Донецького аеропорту і Авдіївки. Про це 12 грудня повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Група має до 20 одиниць бронетехніки і до 30 одиниць стовбурних артилерійських систем, також  відзначається наявність значної кількості мінометів. Після понесених втрат у боях за Донецький аеропорт група проходить доукомплектування, в основному за рахунок російських найманців і військовослужбовців-контрактників ЗС РФ»,  –  йдеться у повідомленні.

«В Авдіївці, в результаті вогневих ударів і обстрілів з боку російсько-терористичних військ, спостерігають значні руйнування будівель в межах міста, включаючи житловий сектор і промислові підприємства. Місцеве населення впевнене, що удари наносять українські війська. У той час як об'єктивні дані результатів стрільби (включаючи напрямок траєкторії падіння снарядів) свідчать, що удари завдавалися артилерією російсько-терористичних військ», – зазначив Тимчук.

Нагадаємо, до Горлівка прибули додаткові формування бойовиків так званої бригади «Оплот». 

Нагадаємо, вдень 11 грудня бойовики дотримувалися домовленостей про припинення вогню, однак в ніч на 12 грудня відновили обстріли. Загалом за добу терористи обстріляли сили АТО шість разів.

Як відомо, 9 грудня на Донбасі оголосили перемир'я. Раніше передбачалося, що цього дня відбудеться чергова зустріч у Мінську, проте її перенесли на невизначений час.

Тим часом бойовики та російські військові постійно порушують умови припинення вогню.

Як повідомлялося, позаминулої доби бойовики 22 рази порушували «режим тиші», аеропорт «Донецьк» атакували чотири рази.