У Донецьку помер один із ватажків “ДНР” — ЗМІ

12 Березня 2017, 21:21

У неділю, 12 березня у Донецьку помер один із «діячів» «ДНР» Володимир Макович. Про це повідомили «Новости Донбасса» з посиланням на повідомлення колишнього «керівника «МЗС «ДНР» Бориса Борисова. 

«Пишуть, що Макович у Донецьку помер. Хто не знає, це той самий чоловік, який 7 квітня 2014 року зачитував так звану народу «декларацію про державну незалежність «ДНР», – зазначив він.

Видання повідомляє, що Макович також відомий тим, що у травні 2014 року зачитував звернення до олігарха Рината Ахметова, після того, як той описав чотири сценарії розвитку Донбасу і назвав «ДНР» пройдисвітами, які взяли регіон в заручники.

Макович також очолював так звану «Верховну «Раду ДНР». 

Інформацію про смерть Маковича підтвердили також ЗМІ терористів.

Також на новину про смерть Маковича відреагував заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука.

Нагадаємо, 8 лютого у "ДНР" повідомили про загибель бойовика "Гіві" в результаті теракту. В Україні Гіві обвинувачується в терактах проти військовослужбовців сил АТО та жорстокому поводженні з полоненими. Факт смерті бойовика підтвердили в Міністерстві оборони України.

Крім того, в кінці січня помер організатор так званої "ЛНР" Валерій Болотов. Офіційною причиною смерті назвали гостру серцеву недостатність.

16 жовтня 2016 року одного з ватажків бойовиків «ДНР» Арсена Павлова на прізвисько «Моторола» вбили у Донецьку. За попередньою інформацією, його підірвали у ліфті будинку, де він проживав. В угрупованні «ДНР» у вбивстві Павлова звинуватили «українську диверсійно-розвідувальну групу». Водночас генерал армії України Микола Маломуж однією з можливих версій вбивства бойовика назвав внутрішні розборки, санкціоновані з Москви.