У Донецьку через обстріли горять житлові будинки

3 Жовтня 2014, 20:52

У двох районах Донецька після обстрілів горять житлові будинки. Про це йдеться у повідомленні міськради станом на 18.30.

Як зазначають у прес-службі міськради, у Донецьку неспокійно. По всьому місту чутно потужні залпи з важких знарядь. 

Крім того, у диспетчерські служби і по телефону 101 від жителів надходять повідомлення про руйнування в результаті попадання снарядів і займання 6-ти будинків на вулиці Стратонавтів у Київському районі, двох будинків на вулиці Айвазовського, одного будинку на вулиці Єршова і будинку на проспекті Кришталевому в Куйбишевському районі. Під'їхати до місць загорянь пожежні поки не можуть, оскільки там точаться бойові дії, наголосили у міськраді. 

Також повідомляється, що через безперервні обстріли енергетики не можуть почати відновлення пошкоджених ліній в Куйбишевському та Київському районах.

За інформацією ДТЕК Донецькобленерго залишаються знеструмленими внаслідок бойових дій 5 п'ятиповерхових будинків, 1 дев'ятиповерховий і 1800 будинків приватного сектора селища Жовтневий, будинки приватного сектора мікрорайону Привокзальний, а також мікрорайони Маяк, Застанційний, Путилівський, Щегловка, П'ята ділянка. Крім того, без енергопостачання Північний водопровідний вузол. Без води жителі Київського і частково Куйбишевського районів Донецька.

Як повідомлялось, 3 жовтня в аеропорту Донецька горів один термінал. Українські військовослужбовці продовжували обороняти стратегічний об’єкт.