У Донецькій облраді голосують сторонні люди

10 Червня 2011, 15:44

Замість деяких депутатів у залі є тільки їхні картки. Самі депутати в залі не з'являються, або навіть не приходять на сесію.

Картки в терміналах активують помічники-консультанти відсутніх депутатів, чиновники Донецької облдержадміністрації та навіть депутати нижчих рад.

На відео видно, як депутат Донецької міськради, заступник голови Донецької обласної організації "Молоді регіони" (молодіжне крило Партії регіонів) Тетяна Жукова голосувала на останній сесії з більшості питань, не маючи на це права.

 

 

На питання, чиєю карткою голосує Жукова, вона не відповіла і відразу після сесії зникла з залу засідань.

Депутат, що сидів поруч з Жуковою, не відреагував на той факт, що на його очах відбувається фальсифікація голосування, адже Жукова не має права голосу в обласній раді. Він, навпаки, звинуватив журналіста в тому, що останній заважає йому голосувати.

У свою голова Донецької обласної ради Андрій Шишацький пообіцяв журналістам перевірити інформацію про голосування на сесії 9 червня осіб, які не є депутатами облради.

"Фактів мені таких невідомо, але ми з цього приводу розбиратимемося. Якщо ви таку заяву робите, то, звичайно, тепер розбиратимуся", – сказав  Шишацький журналістам.

Водночас він вважає, що навіть якщо факт голосування сторонньої людини буде підтверджений, це не є підставою для того, щоб засумніватися в правомірності прийнятих на сесії рішень. На думку спікера облради, одиничний випадок порушення регламенту не міг вплинути на результат волевиявлення депутатів.

"Те, що якщо там десь щось сталося, там один депутат. Враховуючи те, що у нас усі рішення досить з великим запасом (голосів "за" – ред.) прийняті, то сесія, я вважаю, легітимна", – відмітив Шишацький.

Нагадаємо, на сесії 9 червня депутати Донецької обласної ради прийняли рішення про проведення капітального ремонту будівлі облради на суму 4 250 000 гривень.  На капітальний ремонт території, прилеглої до будівлі Донецької облради, депутати виділили ще 2 000 000 гривень.

Крім того, облрада ініціювала укладення угоди про регіональний розвиток Донецької області з Кабміном, яке передбачає фінансування у розмірі 2,9 мільярда гривень з різних джерел.