У Донецькій області затримали вербувальника бойовиків

29 Березня 2015, 11:23

У Донецькій області за добу затримали двох інформаторів та вербувальника бойовиків. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

«У місті Гірник Донецької області СБУ затримала 31-річного чоловіка, колишнього військовослужбовця, якого завербувала «розвідка» терористів. Місцевий мешканець, маючи спеціальну військову підготовку, організовував та координував дії диверсійних груп на території Донецької області. Поплічник терористів також вербував громадян для участі у збройних терористичних формуваннях», – йдеться у тексті повідомлення.

Також провели затримання у ще двох населених пунктах Донеччини.

«Поблизу села Галіцинівка Мар’їнського району Донецької області оперативники затримали ще одного спільника бойовиків – місцевого підприємця 1973 р.н. Зловмисник передавав бойовикам інформацію про дислокацію та чисельність сил АТО. За наданими ним координатами терористи здійснювали обстріли українських позицій та мирних населених пунктів», – зазначили у тексті.

«Того ж дня на Донеччині СБУ затримала зловмисника – мешканця с. Орлівка, завербованого представником російських спецслужб на прізвисько «Текіла». Інформатор здобував відомості про маршрути пересування української військових у Ясинуватському районі. Затриманий зізнався, що передана «Текілі» ним інформація використовувалася терористами для коригування артилерійських обстрілів», – додали у прес-службі.

Як повідомлялося 26 березня, на Луганщині СБУ затримала двох вербувальників до бандформувань «ЛНР».

Нагадаємо, 20 березня на Луганщині співробітники СБУ затримала двох інформаторів терористичної організації «ЛНР», які передавали бойовикам дані про сили АТО в регіоні.

Також нагадаємо, за рік засудили 82 особи «за злочини проти держави та народу».