У Докучаєвську місцеві бойовики конфліктують з російськими військовими

4 Грудня 2014, 08:58

У районі Докучаєвська загострюється конфлікт між місцевими бойовиками і замаскованими під них російськими військовослужбовцями. Про це 4 грудня повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

За його словами, бойовики місцевого бандформування «Кальміус» невдоволені політикою, яку проводидять російські військові.

«Головними причинами конфлікту стали:

– Спроби російських військовослужбовців взяти під контроль в цьому районі переміщення всіх транспортних засобів (в т.ч. транспорту з вугіллям і транспорту самих бойовиків);

– Встановлення фактичного російського окупаційного режиму (російська комендатура, патрулі, спроби відновити подобу «правопорядку»), без урахування позиції керівництва місцевих терористичних груп;

– Прибуття з північних і західних районів території, підконтрольній терористам, значної кількості бойовиків з «розформованих підрозділів», які ігнорують спроби росіян взяти їх під контроль», – повідомив лідер «Інформаційного опору».

Нагадаємо, у Донецьку бойовики переобладнують мікроавтобуси для перевезення мінометних розрахунків. Це дає їм можливість таємно перевозити міномети для подальших обстрілів.

Крім того, російсько-терористичні угруповання посилюють позиції на Дебальцевському плацдармі, а також в районі Первомайська, Стаханова та Алчевська. Терористи отримують додаткову бронетехніку, артилерійські системи, пальне та боєприпаси.