У Добкіна обіцяють мешканцям Харківщини покращити життя на 100 грн

Акценти
14 Листопада 2012, 10:16

 За її словами, зараз середній заробіток жителів області становить 2 тисячі 702 гривні.

У порівнянні з минулим роком середня зарплата зросла на 15%, а до кінця року підніметься  до  2 тисяч 819 гривень.

З її слів, за 9 місяців створено більше 45 тисяч робочих місць, а рівень безробіття скоротився на 21%. При цьому Харківська область все одно не дотягує до середньоукраїнської зарплати в 3 тисячі 064 гривні.

За інформацією одного з порталів пошуку роботи, найбільше в регіоні отримують топ-менеджери і керівники вищої ланки: вони можуть претендувати на оклад в 8500-8700 гривень на місяць, при тому, що  середня бажана зарплата, зазначена в резюме по регіону, складає більше 11 000 гривень. У фахівців IT-сфери  ситуація протилежна: при середньому місячному заробітку в 7600 гривень вони готові трудитися і за 5600.

"Працівники музики та шоу-бізнесу можуть розраховувати на таку ж зарплату, як у "айтішників", але запити у здобувачів скромніше майже в два рази. А ось людям, які готові працювати в сфері обслуговування або охоронного бізнесу, доведеться задовольнятися доходом в 2400 гривень. Педагоги будуть отримувати лише на 100 гривень більше, хоча їхні апетити зробили крок за відмітку в 3200 гривень", – відзначає видання "Сегодня".

Нагадаємо, згідно з даними Державної служби статистики, реальна заробiтна плата в Українi у вереснi 2012 року скоротилася на 0,4% порiвняно з серпнем.

У жовтні під час зустрічі із працівниками Запорізького автомобілебудівного заводу, прем’єр Микола Азаров заявив, що середня заробітна платня в Україні становить 3,5 тисячі гривень, чим викликав сміх у присутніх. Тоді Азаров поцікавився зарплатою праівників ЗАЗ, на що один із них заявив – 1,5 тисячі грн. "Значить, ви працює неповний робочий день", – сказав Азаров. Робітник відповів, що працює повний день. Після цього прем'єр уточнив: "Не повний!", – і перевів розмову на іншу тему.

89