У “ДНР” засудили на два роки полоненого київського активіста

18 Серпня 2016, 10:43

Суд терористичної організації «ДНР» ув’язнив на два роки активіста, працівника київської організації Центр UA, 23-річного Володимира Фомічева. Про це повідомляє Громадське.

Бойовики взяли Фомічева в полон 4 січня в окупованій Макіївці. Сім місяців від просидів у «підвалах» так званого «МГБ», а 16 серпня суд оголосив вирок – два роки позбавлення волі за те, що він нібито привіз із Києва у Макіївку дві гранати.

Як зазначається, батьки планують подавати касаційну скаргу на дії так званого суду «ДНР», але шанси скасувати рішення судді незначні. Як правило, українських військових, арештованих владою окупованих територій, вносять у списки на обмін, однак Фомічев не є військовим. Невідомо також, чи занесений він до обмінного списку. 

Нагадаємо, 8 серпня представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України Ірина Геращенко повідомила, що в заручниках на тимчасово окупованих територіях Донбасу перебувають 107 людей, серед них 64 військових, решта – цивільні.