У «ДНР» почали боротьбу з «агентурою противника»: заплановано обмеження перетину лінії розмежування

30 Грудня 2015, 14:04

На початку грудня 2015 року керівництво «МГБ ДНР» провело нараду з питань посилення контррозвідувального режиму, на якій були присутні куратори з ФСБ. Про це повідомило джерело Тижня у Штабі АТО.

Згідно з повідомленням, окупанти ухвалили низку рішень, серед яких: посилити пропускний режим перетину лінії розмежування, обмеживши ввіз-вивіз товарів; збільшити кількість та якість агентурного апарату, посилити кількість мобільних патрулів; провести перевірку співробітників МДБ ДНР з метою виявлення зрадників та розвідників противника; провести перевірку керівного складу військових частин та підрозділів відповідно до складеного графіку; застосувати підрозділи спеціального призначення для проведення заходів боротьби з агентурою противника в силових структурах ДНР.

«Впровадженя таких заходів викликало у керівництва «МГБ» неоднозначну реакцію і була спроба відтермінувати це питання. Проте представники ФСБ відмовили в такому питанні у зв’язку із підвищенням кількості втрат особового складу силових структур внаслідок активізації партизанського руху на території «ДНР», – повідомило джерело.

Як повідомлялося, у Докучаєвськ прибув підрозділ бойовиків для «зачисток» у лавах окупанційних сил.

Автор:
Тиждень