У Дніпропетровську знову заарештували винних у вибуху газу у багатоповерхівці 2007 року

27 Жовтня 2011, 19:04

Як заявила прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук, «за результатами проведення судової міжвідомчої комплексної вибухо-технічної експертизи і судової експертизи з промислової безпеки було пред'явлено звинувачення наступним посадовим особам: Генеральному директору ВАТ «Дніпрогаз», першому заступникові директора, головному інженеру підприємства і майстру», передає dneprcity.net.

Зазначимо, йдеться про колишнього генерального директора «Дніпрогазу» Ігоря Іванкова, його першого заступника Максима Сорокіна і головного інженера компанії Сергія Бачуріна. Тепер до них додався ще майстер цього підприємства Максим Мурзін.

Зараз потерпілі ознайомлюються з матеріалами кримінальної справи. Після цього до вивчення матеріалів приступлять обвинувачувані.

Зазначимо, що 8 грудня 2010 Заводський районний суд Запоріжжя амністував трьох співробітників ВАТ «Дніпрогаз», яких звинувачують у службовій халатності, що призвела вибух газу в одному з житлових будинків Дніпропетровська в 2007 році.

У березні 2011 року Запорізький суд скасував амністію у справі про вибух на Мандриківській і воно було відправлено на дослідування.

Тепер після безлічі додаткових експертиз і допитів свідків прокуратура буде добиватися винесення вироку по іншій статті (за порушення правил техніки безпеки при виконанні небезпечних робіт), яка під амністію не підпадає, зазначає "Комсомольська правда в Україні".

Нагадаємо, 13 жовтня 2007 року у третьому під'їзді будинку по вулиці Мандриківській пролунав вибух газу. Він був таким масштабним, що ледве не зруйнував сусідні будівлі. Під'їзд був зруйнований повністю, ще три інших під'їзда теж зазнали пошкоджень. Усього 23 особи загинули, ще 20 були поранені.