У Дніпропетровську суддя-хабарник з електрошокером намагався вкрасти джип у жінки

12 Березня 2011, 18:14

Встановлено, що невідомий чоловік сів до автомобіля на стоянці біля обласної лікарні і електрошокером здійснив декілька розрядів електричного струму у шию та тулуб потерпілої, після чого намагався заволодіти її транспортним засобом.

Під час нападу жінці вдалося вискочити з автомобіля та покликати на допомогу. Зловмисник був затриманий перехожими та охоронцями лікарні і доставлений до міліції.

У райвідділі міліції затриманий чоловік надав неправдиві дані про себе. Згодом було встановлено, що він є суддею одного з районних судів Дніпропетровська. Також з’ясувалося, що 52-річний суддя на даний час відсторонений від судочинної діяльності у зв’язку з тим, що відносно нього 22 квітня 2010 року Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за кількома статтям КК – одержання хабара, службове підроблення, зловживання владою або службовим становищем, примушування до вступу в статевий зв’язок.

В зв’язку з розслідуванням кримінальної справи судді було обрано запобіжний захід – підписку про невиїзд. З травня 2010 року зазначена кримінальна справа знаходиться на розгляді в суді Запорізької області.

Щодо подій, які мали місце 11 березня 2011 року, співробітники міліції разом із слідчими прокуратури проводять збір матеріалів дослідчої перевірки за ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом) для їх подальшого направлення до Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, у лютому Львівський суддя Ігор Ганич, якого спіймали на хабарі 400 тисяч гривень, скаржиться на погане здоров'я і досі не позбавлений суддівської недоторканості.

Суддю Залізничного райсуду Львова Ігоря Ганича, якого затримали під час отримання хабара 400 тисяч гривень, колеги недолюблюють та називали «беспредєльщіком».