У Дніпропетровську “спортсмени” розгромили Євромайдан

26 Листопада 2013, 00:47

Він розповів, що невідомі молодики напали на наметове містечко в той момент, коли судовий виконавець зачитував  рішення окружного адміністративного суду про заборону проведення акції на Європейській площі.

«Вони налетіли і стали трощити все, що було у них на шляху. Вони розгромили намети, …били людей, які були в наметовому містечку і які стояли, слухали музику" , – розповів Сердюк, додавши, що міліції на той момент на площі не було.

 Він додав, що правоохоронці з’явились тоді, коли  "молодчики зробили свою справу і втекли".

Активіст повідомив, що унаслідок інциденту травми голови і руки отримав координатор Євромайдану Віктор Романенко, його шпиталізували, також ще шестеро осіб отримали тілесні ушкодження.

Активіст стверджує, що організатори майдану попереджали правоохоронців про подібний розвиток подій, оскільки спортсмени почали збиратись на площі близько 17-ї години. "Проте заходів безпеки з боку міліції прийнято не було", – сказав Сердюк.

Як розповів агенції «Інтерфакс-Україна» постраждалий Романенко, в нападників він упізнав  спортсменів, членів федерації дзюдо Дніпропетровської області, яку очолює народний депутат, член Партії регіонів Іван Ступак. "Це були ті ж спортсмени Ступака, які нападали на мирні акції опозиції і влітку цього року", – заявив Романенко.

Нагадаємо, вніч проти 25 листопада в Одесі на наметове містечко на пітримку Євроінтеграції налетіли приблизно 30-40 осіб і рознесли його, заявили в  партії "Демократичний альянс". 

Раніше Одеський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про обмеження проведення мітингів і демонстрації на території Одеси до 31 грудня.