У Дніпропетровську активісту Євромайдану після пікетування прокуратури понівечили авто

28 Грудня 2013, 08:42

За його словами з автомобіля викрали відеореєстратор.

"Після пікетування прокуратури ми прийшли в офіс і проводили засідання правління нашої організації. Машина перебувала біля офісу. Засідання йшло не більше години. За цей час і стався злочин", – розповів Романенко.

Він пов'язує даний злочин, проти активіста Євромайдану, з активізацією пікетів біля будівель ГУ МВС у Дніпропетровській області та прокуратури, які відбулися 26 та 27 грудня.

За словами Романенко міліція приїхала дуже швидко. На місці працює слідча група.

"Міліція вважає, що це – хуліганство. Ми вважаємо, що це – попередження активістам. Дніпропетровські бандити перейняли досвід у харківськіх. Але нас це не залякає", – заявив Романенко.

Він також повідомив, що у п'ятницю активісти створили громадську організацію "Євромайдан Дніпропетровськ". До складу правління увійшло шість чоловік, у тому числі і Маркевич.

Євромайдан у Дніпропетровську почав збиратися з 21 листопада на Європейской площ о 16.00. Щодня від 100 до 300 чоловік беруть участь в Євромайдані. Щонеділі о 12:00 народне віче відбувається у парку імені Лазаря Глоби і завершується ходою, з 10 метровим прапором України, центром міста. Як правило у віче беруть участь від 1,5 до 5 тис. мешканців міста.

Як повідомлялось, у Харкові вночі 27 грудня спалили автомобіль активістки Євромайдану. До того, вночі 24 грудня у Харкові – навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку – також спалили автомобіль місцевого активіста «Євромайдану».

У той же день організатора харківського Євромайдану Дмитра Пилипця побили та порізали невідомі біля його будинку.

Нагадаємо, 13 грудня активісти харківського Євромайдану заявили про підпал орендованого мікроавтобуса, що перевозив звукопідсилюючу апаратуру. 

Читайте також: В Україні впродовж двох тижнів почастішали напади на активістів Євромайданів