У Дніпрі відбудеться фестиваль електронної музики у покинутому зоопарку

Культура
9 Вересня 2021, 12:28

В основі фестивалю DNIPROPOP ON AIR – симбіотичне поєднання природи, людини й технологій, коли інфраструктура зоопарку зазнає мистецького переосмислення, а відвідувач – незабутніх аудіовізуальних вражень. У межах фестивалю діятимуть 3 сцени, заплановані аудіовізуальні перфоманси, арт інсталяції, виступи понад 60 артистів, чіл зони, фудкорт, бари, а крім того –  унікальна зелена локація та зручне розташування.

Серед запрошених артистів: Andrew Deme (Live), Annakey, Funky Roger, Igor Yalivec, Krapka;KOMA, MC Брехунець, Naboka, Space Spice Boy (Live), Vlad Fisun та багато інших. Візуальне мистецтво представлятимуть Danil Siabro, Eugene Arlov, Max Robotov, OTY.10, Pavlo Sirko – PHOTINUS STUDIO, а також Andrei Savinykh, Daniil Galkin, Hacklab, Ksi Prostir, гараж хаб.

 

"Зоопарк розташований на Монастирському острові, фактично в центрі міста, й він давно забутий. Як і з клубом Модуль, який раніше був друкарнею МВС, ми знову граємо в підміну початкової функції об'єкта. Зусиллями досвідчених медіа-артистів, волонтерів та відвідувачів, напівруїни звіриного концтабору перетворяться в абсолютно унікальний фестиваль, що виділяється із загального ряду опен-ейрів", – розповідають організатори.

 

Читайте також: Павло Лисий: «Федір Якименко має стати брендом української музики»

 

Головна сцена фестивалю оточена фасадом брутального адміністративного будинку і розташованим навпроти амфітеатром загонів для звірів в минулому. Родзинкою події стане сцена у ведмежій клітці, де виступатимуть експериментальні лайв-виконавці.

 

Спонсор фестивалю – Ballantines. За підтримки КУСТ (Культурна Столиця) та Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

читати ще

показати ще