У держвласність повернули майно Міноборони вартістю понад 30 млн

12 Січня 2018, 13:54

У січня 2018 року у власність держави повернули нерухоме майно Міністерства оборони України вартістю понад 30 млн грн. Про це в п'ятницю, 12 січня, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

 

"Військова прокуратура Центрального регіону України домоглась повернення у державну власність нерухомого майна оборонного відомства вартістю понад 30 млн грн", – йдеться в повідомленні.

 

У ГПУ повідомили, що в 2007 році службовці Укрконверсбуду, без відома оборонного відомства та Фонду держмайна, незаконно передали ПАТ "Дельта-Банк" частину нежилих приміщень МОУ в Києві, загальною площею майже 1,2 тис кв м. Зазначене майно було віддане в рахунок погашення заборгованості.

 

"Військовою прокуратурою Центрального регіону України пред’явлено позов в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до публічного акціонерного товариства "Дельта Банк" про визнання права власності, вилучення та передачу в управління оборонного відомства об'єктів нерухомості", – повідомили в прес-службі.

 

Так, за результатами тривалого судового процесу, Вищий господарський суд 19 червня 2017 року задовольнив касаційну скаргу прокуратури та залишено в силі рішення господарського суду Києва 2016 року, яким визнано за державою право власності на спірне нерухоме майно.

 

"У січні 2018 року зазначені рішення суду виконано у повному обсязі та повернуто у власність Міністерства оборони України нежилі приміщення вартістю 30,8 млн грн", – додали в ГПУ.

 

Як повідомлялося, у січні 2017 року Фонд гарантування заявив про махінації з нерухомістю Дельта Банку.

 

Нагадаємо, у листопаді 2017 року Вищий господарський суд України повернув у держвласність земельні ділянки національного комплексу "Експоцентр України".