У Держдепі США в категоричній формі засудили дії Росії в Криму

17 Березня 2016, 08:47

США ніколи не визнають окупацію Криму і будуть робити все можливе для якнайшвидшого повернення півострова під український суверенітет. Про таке заявив спікер Держдепу США Джошуа Бейкер в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Я хочу нагадати, що президент Обама в телефонній розмові з президентом Путіним сказав, що США не визнають Крим частиною території РФ. Ми не сприймаємо перекроювання кордонів, застосування сили в 21-м столітті, і санкції в зв'язку з окупацією Криму діятимуть стільки, скільки триватиме ця окупація", – сказав Бейкер.

Він зазначив, що РФ грубо порушила міжнародне право, і в цій ситуації американська сторона підтримує зусилля української влади.

"Ми вважаємо, що незаконне захоплення Криму – це грубе порушення міжнародного права і ми будемо робити все можливе, щоб РФ повернула Крим Україні, українському народу", – підкреслив Бейкер.

Також нагадаємо, напередодні президент США Барак Обама нагадав президенту РФ Владіміру Путіну про Мінські угоди та закликав звільнити Надію Савченко.