У Держдепі США підтвердили інформацію про візит спецпредставника Волкера до України

21 Липня 2017, 22:18

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер прибуває з візитом до України 21 липня. Про це заявили в Держдепі США, повідомляє Reuters.

Згідно з інформацією, протягом тижня Волкер відвідає Київ, схід України, потім Францію, Бельгію, Австрію та Великобританію.

В Україні спецпредставник Держдепу має провести переговори з офіційними особами, членами моніторингових місій та "тими, хто постраждав від російської агресії".

Він також зустрінеться з офіційними особами Європейського Союзу, НАТО та ОБСЄ.

Як згодом уточнили в Держдепартаменті США, Курт Волкер в рамках візиту в Україну в понеділок, 24 липня, проведе зустріч з українськими високопосадовцями.

"24 липня він буде в Києві, щоб зустрітися з українськими чиновниками і обговорити шлях до відновлення суверенітету і територіальної цілісності України", – йдеться в повідомленні на сайті Держдепу США.

Згідно з інформацією сайту, Волкер перед візитом до Києва вирушить на схід України для зустрічі з постраждалими від російської агресії та обговорення безпеки всіх українців.

Після України спецпредставник США вирушить до Парижа, Брюсселя, Відня і Лондона, де серед іншого буде підніматися питання вирішення конфлікту в Україні.

Як повідомлялося, 7 липня державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив колишнього постпреда США при НАТО Волкера спеціальним представником по Україні. Він координуватиме зусилля Державного департаменту з врегулювання конфлікту в Україні. Його перший візит в Україну відбувся 9-11 липня.

Волкер уже відвідував Київ 11 липня разом із державним секретарем Рексом Тіллерсоном.