У день 30-тисячного мітингу старшокласники Москви писатимуть позапланову контрольну

9 Грудня 2011, 20:46

Інтерфакс отримав коментар у представника прес-служби московського Департаменту освіти, згідно з яким "при складанні рейтингу результатів роботи шкіл… було виявлено чималу кількість шкіл, де більшість учнів набрали в сумі за три випускних іспити менше 220, а в деяких випадках – менше 180 балів".

Тому, сказав співрозмовник агентства, і було прийнято рішення провести контрольну. "Заздалегідь ця робота не афішувалася, аби не було випадків "натаскування" учнів на шкоду поточним навчальним заняттям", – пояснили Інтерфаксу в прес-службі.

За інформацією РИА Новости, розпорядження столичної влади стосується всіх державних освітніх шкіл, що підтверджують в окружних управліннях освіти міста.

У Москві приблизно однакове число шкіл з п'ятиденним і шестиденним навчальним тижнем, так що для багатьох учнів ця субота стане додатковим навчальним днем.

На санкціонованому мітингу протесту проти фальсифікацій на виборах до Держдуми, що пройшов на Чистих прудах в Москві 5 грудня, було багато юнаків і дівчат шкільного віку.

Затримані після мітингу повідомляли, що разом з ними в автозаках були неповнолітні. Як правило, їх доставляли до відділень поліції і відпускали, коли за ними приїжджали батьки.

Нагадаємо, росіяни протестують проти фальсифікацій на виборах до Держдуми, що пройшли 4 грудня. За даними ЦВК РФ, "Єдина Росія" отримала в новій Держдумі 238 депутатських місць, КПРФ – 92, "Справедлива ​​Росія" – 64, ЛДПР – 56.

10 грудня на Болотяній площі в Москві пройде дозволений владою мітинг проти результатів виборів до Держдуми, в якому візьме участь близько 30 тисяч осіб.

Скільки триватиме контрольна робота для школярів, точно не відомо. Глава російського відділення Transperenсy International Олена Панфілова написала в Facebook, що її синові оголосили, що завтра заняття в школі розпочнуться о 13:00. Акція на Болотяній площі запланована з 14:00 до 18:00.