У ДБР повідомили, хто очолив відділ щодо справ Майдану

2 Грудня 2019, 18:49

Колишній поліцейський з Луганської області Павло Нікульніков тимчасово став очільником відділу Держбюро розслідувань у справах Майдану. Про це йдеться у відповіді відомства на запит «РБК-Україна», опублікованій у понеділок, 2 грудня.

 

Як зазначається, загалом у підрозділі працюють 13 слідчих. У ДБР додають,  що станом на 29 листопада жодне кримінальне провадження так і не було передано з Генеральної прокуратури до цього підрозділу.

 

Як зазначають в «РБК-Україна», Нікульніков до кінця 2018 року був начальником слідчого відділу в Станично-Луганському районі, а потім перейшов на роботу до ДБР.

 

 

Нагадаємо, у ДБР створили підрозділ з розслідування злочинів, скоєних під час Революції Гідності. Своєю чергою, адвокати постраждалих і загиблих під час Революції Гідності вимагають зібрати позачергове засідання парламенту, аби ухвалити зміни до законодавства, які не дозволять зупинити розслідування справ Майдану.

 

18 листопада стало відомо, що Генпрокуратура передала до ДБР понад 20 проваджень, пов’язаних із злочинами часів Революції гідності. Вони стосуються убивств силовиків, злочинної організації Віктора Януковича й так званих суддів Майдану. 

 

21 листопада президент Володимир Зеленський пообіцяв родичам Героїв Небесної сотні «зробити все для пришвидшення розслідування справ Майдану».

 

Водночас 21 листопада адвокатка родин героїв Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила голодування, вимагаючи прийняття Верховною Радою поправки, яка дозволить продовжити розслідування справ Майдану після втрати Генпрокуратурою слідчих функцій.