У ДБР озвучили деталі у справі про зґвалтування в Кагарлику

22 Жовтня 2020, 10:30

Перший заступник директора Держбюро розслідувань Олександр Бабіков розповів деталі справи про катування і зґвалтування у поліцейському відділенні Кагарлика. Про це повідомляє Уніан.

 

За словами Бабікова, слідство затягнулося через виявлення нових доказів і появи нових потерпілих. Наразі планується завершити розслідування у жовтні.

 

"Досі розслідували, тому що виявлялися нові епізоди. Щобільше, виявлялися нові речові докази – і протигаз, і спеціальні знаряддя, які проходили генетичні експертизи, встановлювали приналежність", – сказав він.

 

У ДБР зауважили збільшення кількості потерпілих.

 

"Коли відбувся розголос, почали до ДБР звертатися люди, які зазнали тортур. Від того кримінальне провадження почало розширюватись… Коли побачили, що це не один і не два випадки, вже необхідно було слідчим дати оцінку діяльності керівника підрозділу. Це також потребувало додаткового збору доказів", – зауважив заступник директора бюро.

 

Як повідомлялося, у ніч з 23 на 24 травня 2020 року правоохоронці в Кагарлику катували жінку, яку викликали до відділку як свідка. На неї вдягали протигаз, застосовували кайданки та стріляли з табельної зброї над її головою. Після цього її кілька разів зґвалтували.

 

Крім цього, правоохоронці застосували фізичну силу щодо чоловіка, який у цей час перебував у приміщенні відділення. Погрожуючи йому зґвалтуванням, правоохоронці ставили його на коліна, били по голові дубинками, надягали протигаз та стріляли із пістолета табельної зброї над головою. У результаті чоловік отримав переломи ребер та носа.

 

Про підозру у справі повідомлено чотирьом працівникам Кагарлицького відділення поліції.