Зокрема, на проспекті Бажана є два бокси системи «Гарпун» біля метро «Харківська» плюс дві підставки, куди можна перенести пристрій, на вулиці Богатирській – два бокси перед КП в бік Вишгорода і на перетині з вулицею Луговою; на Столичному шосе – два – на шляхопроводі біля залізничного переїзду «Корчувате» та на виїзді з Києва у бік Конча – Заспи; на Броварському проспекті біля метро «Дарниця» та на Житомирській трасі.
У ДАІ також повідомили, що ящики також розташували в різних районах – на ділянках, де через перевищення швидкості найчастіше стаються ДТП. Так бокси для «Гарпунів» установили на Бориспільському шосе – відразу за Харківською площею, на Брест- Литовському шосе – перед КП в бік Житомира, на вулиці Олени Теліги біля Кирилівської церкви, на проспекті Ватутіна – біля зупинки швидкісного трамвая, на вулиці Академіка Заболотного біля музею «Пирогово », на Набережному шосе перед підйомом на Паркову дорогу, та на Обухівській трасі перед базою « Динамо».
Начальник Центру безпеки руху та автоматизованих систем при МВС Сергій Будник запевнив, що «Гарпун» знімаю точні показники. «Одного разу ми вже обпеклися (на« Візирі». – ред.) , А «гарпуни» вже довели свою ефективність. Водії іноді намагаються опротестовувати покази приладів, але там чітко видно лазерне наведення, точку на автомобілі. Вже не скажеш, що це не я, а Петя чи Вася. Всі документи на прилади є, все сертифіковано» , – сказав він.
У ДАІ також вказали, що можуть легко переставляти камери з місця на місце, тому водії можуть не знати, чи насправді стоїть у боксі камера, чи ні.
В той же час водії на авто форумах розповідають, що помічають наліпки на боксах та друковані зображення об’єктиву камери. У ДАІ підтверджують, що ставлять обманки, аби змусити водіїв знизити швидкість.
Як відомо, система «Гарпун» – це автоматичний стаціонарний комплекс, оснащений розробленими в США камерами TruCam, який здатний зафіксувати перевищення швидкості на відстані до 1500 м за допомогою точкового опромінення автомобіля лазером. Інформація буде передана на стаціонарний пост ДАІ або на патрульний автомобіль, який і зупинить порушника.
У 2012 році ДАІ закупило 137 пристроїв TruCam, за ціною 99 тис. грн за штуку для Києві та Київській області.