У Чикаго та Москві провели спільний флешмоб на підтримку Криму

8 Січня 2018, 17:12

Активісти в Москві та Чикаго провели 7 січня спільну паралельну акцію-флешмоб, під час якої виступили за припинення військових дій у Сирії і на підтримку анексованого Росією Криму. Про це Крим.Реалії розповіла учасниця заходу Віра Лаврешина.

Так, на вулиці російської столиці активісти вийшли у тому числі з плакатами "Зупиніть війну в Сирії, Україні, Грузії" і "Терористи – не мусульмани Криму, а загарбники з Кремля".

У Чикаго учасники акції в характерних українських різдвяних костюмах виступили із закликом "Russia out of Crimea".

Активістів у США зібрав Девід Турпін.

"Девід з Чикаго запропонував нам участь у флешмобі (кругосвітньому) за Сирію без Асада і Путіна, що ми і зробили тут, у Москві на Земляному валу, – а він у відповідь привів українських активістів із жовто-блакитним прапором, і вони виступили за український Крим. Дивно, вони – там, а ми – тут, в одній акції", – розповіла московська активістка Лаврешина, яка вже понад рік проводить акції в російській столиці на підтримку Криму та кримських татар.

Як повідомлялось, біля будівлі російського консульства в Нью-Йорку активісти провели 31 грудня акцію на підтримку українського режисера Олега Сенцова, якого у Росії засуджено до 20 років ув’язнення.