У Чорному морі Військово-морські сили України провели тренування із есмінцем ВМС США

2 Грудня 2017, 20:22

У суботу, 2 грудня, Військово-Морські Сили ЗСУ провели спільні тренування типу PASSEX з есмінцем ВМС США «Джеймс Уільямс». Про це повідомляє Командування ВМС ЗСУ в Facebook.

«2 грудня у Чорному морі Військово-Морські Сили ЗС України спільно з есмінцем ВМС США «Джеймс Уільямс» провели тренування типу PASSEX. Від українських ВМС до заходів залучалися 2 вертольоти Ка-27. Мета заходу полягала у відпрацювання взаємодії з кораблями країн-партнерів відповідно до стандартів НАТО, підвищенні рівня взаємосумісності та поглибленні співпраці», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що під час тренувань вертольоти морської авіації ВМС ЗС України у непростих метеорологічних умовах відпрацювали, зокрема, елементи посадки на палубу американського корабля. Крім того, учасники тренування провели навчання з протиповітряної оборони відповідно до стандартів НАТО.

Нагадаємо, американський есмінець «Джеймс Уільямс» зайшов в одеський порт уранці 29 листопада.

Як повідомлялося, 10 вересня до порту Одеси з дружнім візитом прибув турецький десантний корабель "Байрактар" з курсантами Академії ВМС Туреччини, а 4 вересня до Одеси прибув корабель Військово-Морських Сил Італії "Луіджі Дуранд Де Ла Пенне".