У Чорне море зайшов російський підводний човен «Ростов-на-Дону»

14 Грудня 2015, 14:27

Дизельний підводний човен «Ростов-на-Дону» прибув із Середземного моря для виконання завдань в акваторію Чорного моря. Про це повідомbd відділ інформаційного забезпечення Чорноморського флоту Росії.

«Дизельний підводний човен Чорноморського флоту Росії «Ростов-на-Дону», на завершальному етапі міжфлотового переходу з Північного на Чорноморський флот після виконання завдань у Середземному морі, успішно пройшов протоки Дарданелли і Босфор і прибув до акваторії Чорного моря», – ідеться в повідомленні.

За даними прес-служби, «Ростов-на-Дону» є другим із шести серійних підводних човнів проекту 636.3, побудованим для Чорноморського флоту Росії. Очікується, що найближчим часом екіпаж прибуде до місця постійного базування в Новоросійськ.

У відомстві зазначають, що цей проект належить до третього покоління дизельних підводних човнів, які вважають малошумними, мають вищу від попередніх російських проектів бойову ефективність, новітні комплекси ракетно-торпедного озброєння, радіоелектроніки та гідроакустики.

Нагадаємо, у вересні новітній дизельний підводний човен Чорноморського флоту РФ "Новоросійськ" успішно пройшов протоки Дарданелли і Босфор і прибув у Чорне море.