У Червоному Хресті уточнюють, що за потреби готові приїхати до Тимошенко

13 Лютого 2012, 11:05

"Представники Міжнародного хреста погодили з урядом України і сім'єю Тимошенко, що на час, коли вони (канадські і німецькі фахівці – Ред.) будуть робити обстеження, Міжнародний комітет не бачить необхідності бути присутнім при цьому. Але якщо виникне необхідність, то тоді вони будуть займатися тим, що обіцяли (участю в обстеженні Тимошенко – Ред.)", – заявив Серговський.

"Вони (представники МКЧХ – Ред.) не приїжджають … Якщо держава і структури, які відповідають за це питання, і родичі Тимошенко і вона сама визнають за необхідне (участь фахівців Червоного Хреста), то тоді проблем не буде", – уточнив він.

Нагадаємо, раніше газета "Коммерсант- Украина" повідомила, що представники МКЧХ відмовилися брати участь у медичному обстеженні Тимошенко.

"Можна сказати, що ми самі відмовилися від участі в цій програмі. На даний момент створюється враження, що наша присутність буде надлишковою", – розповів виданню представник московського офісу МККК (координує діяльність Червоного Хреста в Росії, Білорусі, Україні, Молдові) Монік Нанхен.

Як повідомлялося, для обстеження екс-прем'єра України Юлії Тимошенко з Канади та Німеччини приїдуть медики різних спеціальностей.

За даними Генпрокуратури, огляд Тимошенко міжнародними фахівцями відбудеться сьогодні, 13 лютого.

Тимошенко, яку засуджено до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році, відбуває покарання в Качанівській колонії в Харкові.

Соратники та рідні Тимошенко неодноразово заявляли про погіршення стану здоров'я екс-прем'єра. При цьому вона неодноразово відмовлялася від обстеження фахівцями Міністерства охорони здоров'я України.