У Чернівцях на хабарі затримали двох керівників фіскальної служби

3 Грудня 2015, 19:51

Слідча група військової прокуратури Західного регіону разом із працівниками Чернівецького управління СБУ затримали двох керівників Державної фіскальної служби за хабар на суму 65 тис. грн. Про це повідомив головний військовий прокурор України, заступник генерального прокурора Анатолій Матіос.

За його словами, гроші на вимогу фіскальних чиновників були перераховані заявником на визначений ними рахунок іншого суб'єкта підприємницької діяльності.

«03.12.2015 слідчим відділом слідчого управління військової прокуратури Західного регіону України спільно з оперативними співробітниками ВБКОЗ СБ України у Чернівецькій області, в рамках контролю за вчиненням злочину за ч. 3 ст. 368 КК України, задокументовано факт вимагання та одержання начальником управління оподаткування фізичний осіб ДПІ у м. Чернівцях ГУ ДФС в Чернівецькій області та начальником відділу податкового контролю фізичних осіб указаного управління від приватного підприємця неправомірної вигоди у розмірі 65 тис. грн. за накладення мінімального штрафу внаслідок порушення вимог податкового законодавства, виявлених під час проведення відповідної фіскальної перевірки. Посадовців затримано. На даний час проводяться обшуки у службових приміщеннях ДПІ та за місцем проживання підозрюваних», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Сумщині затримали на хабарі начальника Конотопського відділу поліції.

Крім того, на Волині на хабарі впіймали поліціянта. Також в Одесі на хабарі затримали поліцейського і екс-міліціонера.