У Чернігові склали присягу нові патрульні

19 Лютого 2016, 18:21

У Чернігові відбулася урочиста церемонія присяги нових патрульних поліцейських. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції.

Подія відбулася на площі перед Катерининською церквою біля монументу «Борцям за волю та незалежність України». 211 нових патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу та вийдуть на перше чергування вже ввечері у п’ятницю.

За словами голови МВС Арсена Авакова на сторінці у мережі Facebook, головою місцевого патруля став старший лейтенант Олександр Леонов, який раніше служив у ЗСУ та працював у патрулі Києва. Також Аваков оприлюднив іншу інформацію про поліцію Чернігова.

«У нашій новій чернігівській команді: 19% – дівчата; 22 учасники АТО; 4 майстри спорту і 8 кандидатів у майстри спорту (велоспорт, легка атлетика, самбо, лижний спорт). У лавах патрульної поліції Чернігова – чемпіонка України з історичного бойового фехтування Світлана Антіпова. Понад 86% патрульних мають вищу освіту – в поліцію прийшли колишні журналісти, перекладачі, інженери, програмісти, військові. Начальником управління патрульної поліції Чернігова призначений старший лейтенант поліції Олександр Леонов – 37 років, освіта вища, Національний авіаційний університет, 7 років служив у ЗСУ, в першим закликом прийшов в патрульну поліцію Києва, був командиром роти і командиром батальйону», – написав Аваков.

 

Нагадаємо, 8 лютого склала присягу патрульна поліція Херсона